Choinka w przedszkolu zorganizowana przez uczniów naszej szkoły

19 grudnia 2013 r. uczniowie klasy Ia naszego liceum wraz z opiekunem -p.Moniką Kleczyńską zaprezentowali owoce swojej pracy nad projektem semestralnym z wiedzy o kulturze. Tematem pracy było przedstawienie dla dzieci w przedszkolu. Inscenizacja na temat dokarmiania zimą zwierząt leśnych nosiła tytuł “”Choinka dla zwierząt””. Wszyscy bardzo mocno zaangażowali się w realizację projektu. Przedstawienie, do którego próby trwały kilka tygodni dzieciaki przyjęły z wielkim entuzjazmem. Na maluchy czekała także niespodzianka. Do przedszkola zawitał œŚwięty Mikołaj ze swoją ŒŚnieżynką, który miał dla dzieci słodką niespodziankę. Występy aktorskie œuświetnił chór, który śpiewał kolędy i piosenki o tematyce zimowej. Dla wszystkich uczniów Ia było to bardzo ciekawe przeżycie i możliwość do zaprezentowania swoich różnorodnych talentów i kreatywności.

choin4 choin1
choin2 choin3