Uczniowie I LO z indeksami Politechniki Łódzkiej

Z radością i przyjemnością informujemy, że uczniowie 4 klasy politechnicznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu Szymon Jabłoński i Wojciech Stawicki otrzymali certyfikaty gwarantujące indeks na dowolny kierunek studiów na Politechnice Łódzkiej.

Szymon Jabłoński zajął II miejsce i uzyskał tytuł LAUREATA w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Fascynująca Fizyka” – poziom ponadpodstawowy organizowanego przez Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej i Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Wojciech Stawicki uzyskał tytuł Finalisty w tym samym konkursie.

W piątek 19 kwietnia 2024 r. odbyła się na Politechnice Łódzkiej uroczysta gala wręczenia nagród, dyplomów i certyfikatów dla uczniów – zwycięzców w konkursach Politechniki Łódzkiej. Nagrody wręczał Jego Magnificencja Rektor Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik oraz prorektor ds. kształcenia prof. dr hab. inż. Andrzej Romanowski.

Gratulujemy naszym wybitnym nagrodzonym uczniom kolejnego wielkiego sukcesu z fizyki i indeksów na studia. Jesteśmy z Was dumni i życzymy Szymonowi i Wojciechowi spełnienia marzeń, w tym realizacji planów związanych z egzaminami maturalnymi i z przyszłymi studiami.