Chełmonalia 2015 – Święto Szkoły!!!

20 marca 2015 klasa 2d zaprosiła klasy pierwsze i drugie wraz z nauczycielami do magicznego Świata Walta Disneya!

Organizatorem tegorocznego Święta Szkoły i Patrona Józefa Chełmońskiego była klasa 2d, która zyskała ten zaszczyt po ubiegłorocznej wygranej. Całością kierowały oczywiście Myszki: Miki i Mini, zaś ocenianiem wszystkich konkurencji i występów zajmowało się „SZACOWNE JURY”:

Warunkiem uczestnictwa w Chełmonaliach była, jak co roku, zmiana swojego wizerunku. Klasy zaprezentowały się w iście bajkowy sposób w następujących rolach:
IA – FARMERZY
IB – CZARODZIEJE
IC – GWIAZDY HOLLYWOOD
ID – GWIAZDY BOLLYWOOD

„Pierwszaki” musiały wykazać się dużą kreatywnością, poczuciem humory i oczywiście wiedzą na temat życia i twórczości naszego patrona. W sześciu konkurencjach klasy pierwsze zaprezentowały między innymi znane filmy w całkowicie nowych aranżacjach, parodię lekcji w swojej klasie i symbol klasy:

Pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna wraz z organizatorami wybrała najoryginalniej przebranych uczniów, otrzymali oni nagrody rzeczowe:

Tegoroczne Chełmonalia wygrała klasa IC zdobywając całodniową kropkę i przywilej organizowania Święta Szkoły w roku 2016!

chelmon 17

Za wspólną zabawę dziękuje klasa 2d pod opieką wychowawcy pani Magdaleny Kumosińskiej.

chelmon 18