Absolwenci odwiedzili swoją dawną szkołę.

We wtorek 25 września 2018 roku na zajęciach z wychowawcą w klasie 3a gościliśmy naszych absolwentów – Paulinę Stasiak i Huberta Siejkę. Obecnie są już studentami Uniwersytetu Medycznego (Wydział Farmaceutyczny,Wydział Wojskowo-Lekarski) a w naszej szkole uczyli się w klasie z rozszerzoną matematyką, chemią i biologią. Oboje z radością przyjęli zaproszenie i cierpliwie odpowiadali na pytania trzecioklasistów. Zmierzyli się z pytaniami o egzamin maturalny, o wybór kierunku studiów i zachęcali do studiowania na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Licealiści z ogromnym zainteresowaniem słuchali starszych kolegów i troszkę zazdrościli, że maturę mają już dawno za sobą ;) Z uwagą słuchali wskazówek na temat tego, z jakich książek najlepiej się uczyć, kiedy zacząć powtarzać materiał, aby zdążyć do maja. Równie ciekawe były informacje o możliwościach jakie daje uczelnia swoim studentom po jej ukończeniu oraz o trudach życia studenckiego.
Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie i wszystkie cenne wskazówki!