Realizacja Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Półki biblioteki szkolnej I Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu stopniowo zapełniane są książkami pozyskanymi w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wybrali je uczniowie podczas badania ankietowego na temat preferencji czytelniczych młodzieży przeprowadzonego w ubiegłym roku szkolnym. Książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wielu licealistów.Wielu przegląda je, dopytuje o możliwość wypożyczenia. Nauczyciele bibliotekarze bardzo starają się jak najszybciej wprowadzić je do księgozbioru tak, aby na święta każdy uczeń mógł wypożyczyć upatrzoną wcześniej książkę. Ponad 200 książek jest już do Waszej dyspozycji Drodzy Uczniowie! Korzystajcie z tej możliwości! Biblioteka szkolna zaprasza ciepło i serdecznie !