„Przyłapani na czytaniu”

11 maja w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łowiczu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”. Konkurs polegał na uchwyceniu na zdjęciu osobę lub osoby czytające książkę w nietypowych miejscach i sytuacjach.

Komisja konkursowa w składzie: Grzegorz Raczek (właściciel i redaktor naczelny „dużego Ka”- portalu kulturalnego), Renata Frączek (dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łowiczu) oraz Magdalena Fijołek (bibliotekarz w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łowiczu) zapoznała się z 14 pracami, które zostały zgłoszone do konkursu.
Ocenie podlegały: zgodność z tematem, pomysłowość, zaskakujące, nietypowe sytuacje przedstawione na fotografiach, ogólne wrażenie artystyczne.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali następujące nagrody i wyróżnienia:

• II miejsce – Maciej Czapla

• III miejsce – Agata Bieniek