„Piosenki Stanu Wojennego”

11 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie muzycznym „Piosenki Stanu Wojennego”, zorganizowanym przez NSZZ „Solidarność” Międzyregionalną Sekcję Oświaty i Wychowania Ziemi Łódzkiej. Eliminacje, na które przybyło bardzo wielu uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego odbyły się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi.Naszą szkołę reprezentowali: Kinga Pachowska w utworze Jana Pietrzaka „Nadzieja” oraz zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Marta Gawrońska, Michał Bejda i Michał Kostrzewa z piosenką „Mury” Jacka Kaczmarskiego.

Mimo dużej konkurencji oraz wysokich kryteriów oceny Komisji Konkursowej  zespół wokalno-instrumentalny z I LO zajął bardzo wysokie II miejsce.

Serdeczne gratulacje i czekamy na kolejne sukcesy!!!