STYPENDYŚCI ZARZĄDU STAROSTWA POWIATOWEGO W ŁOWICZU

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz aktywny udział w pracach na rzecz szkoły

Rok szkolny 2017/2018

Michalina Wielemborek – 2b

Weronika Pierścieniewska – 2a

Szymon Salamondra – 2a

Marianna Zygmunt – 3a

Monika Brytkowska – 2a

Agnieszka Szachogłuchowicz – 2a

Karolina Dubiel – 3a

Karolina Jóźwiak – 2a

Hubert Kępka – 2b

Michał Wójcik – 2a

Oliwia Jankowska – 2a

Natalia Kowalska – 2c

Sara Traczyk – 2b

Paulina Golis – 3a

Magdalena Kapuścińska – 3a

Paulina Sieczkowska – 3a

Wioleta Siekiera – 3a

Szymon Gajewski – 2b

Karolina Kowalczyk – 2c

Katarzyna Zdziarska – 2b

Oliwia Karcz – 2c

Magdalena Laska – 2c

Ewelina Radaszkiewicz – 2a

Katarzyna Śmigielska – 2a

 

Rok szkolny 2016/2017

JAGODA KATARZYNA – 3b

KOWALCZYK WIKTORIA – 3a

ZACHACZ PAULA – 3a

KAPUŚCIŃSKA MAGDALENA – 2a

SIEKIERA WIOLETA – 2a

PIENIĄŻEK PAWEŁ – 3d

ZYGMUNT MARIANNA – 2a

STASIAK PAULINA – 3a

GOLIS PAULINA – 2a

DĘBSKI WOJCIECH – 2b

KUŚMIEREK DANIEL – 3c

FLORCZAK ANNA – 2a

PERZYNA NATALIA – 2a

NOWIŃSKA MARTYNA – 3a

Rok szkolny 2015/2016

AGATA BĄBA – 3e

MAJA GABRYSIAK – 3a

WERONIKA GRZEGORY – 3a

KATARZYNA JAGODA – 2b

ALEKSANDRA JAKUBIK– 3e

EWELINA KAMIŃSKA – 3b

WIKTORIA KOLEC – 3b

WIKTORIA KOWALCZYK – 2a

WOJCIECH KUREK – 3a

ANNA MARKOWSKA – 3b

KLAUDIA MILCZAREK – 3e

MARIA PLOCH – 3a

KATARZYNA PRYK – 3b

ALEKSANDRA ROŻNIATA – 3b

ANNA TOMASZKIEWICZ – 3a

DAWID WIELEMBOREK – 3a

JUSTYNA WÓJCIK – 3d

PAULA ZACHACZ – 2a

KATARZYNA ZNAJDEK – 3d

Rok szkolny 2014/2015

WERONIKA GRZEGORY – 2b

JAKUB KRYSICKI – 3b

ANNA MARKOWSKA – 2b

ALEKSANDRA ROŻNIATA – 2b

JOANNA RUDNICKA – 3d

Rok szkolny 2013/2014

DARIUSZ DUTKIEWICZ – 3e

JULIA GOLIS – 3b

JAKUB KRYSICKI – 2b

ANNA RADASZKIEWICZ – 2b

KLAUDIA SIEROTA – 3c

MATEUSZ TONDERSKI – 2c

Rok szkolny 2012/2013

JULIA GOLIS – 2b

EWA JABŁOŃSKA – 3b

JOANNA WILCZYŃSKA – 3b

Rok szkolny 2011/2012

JAROSŁAW GOLIS – 2c

MARTA NOWAK – 3b

KATARZYNA WIĘCŁAW – 3e

Rok szkolny 2010/2011

MARTA NOWAK – 2b

PAULINA TALAROWSKA – 2c

Rok szkolny 2009/2010

MATEUSZ TALAROWSKI – 3b

AGNIESZKA SZMAJDZIŃSKA – 3f

KATARZYNA ŻEMŁO – 3d