Wielki sukces naszych uczniów!

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły – Maja Ciesielska i Maciej Czapnik (kl. 2bg) zajęli 1 miejsce w VIII edycji Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”.

Organizatorzy wydarzenia – radny powiatu sochaczewskiego Daniel Janiak oraz Urząd Miejski w Sochaczewie – tegoroczną edycję dedykowali Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu z okazji 100. rocznicy jego urodzin.

Z uwagi na sytuację epidemiczną konkurs miał formułę online. Spośród blisko 300 nagrań przesłanych z całej Polski Jury szczególnie doceniło występ Mai i Maćka.

Ponadto, ze względu na bardzo wysoką wartość artystyczną akompaniamentu wykonanego przez Maćka przewodnicząca Jury postanowiła przyznać mu prywatą nagrodę!

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Ogłoszenie wyników i koncert laureatów konkursu „NIE MÓWIĘ SZEPTEM, GDY MÓWIĘ SKĄD JESTEM”: https://www.youtube.com/watch?v=FfH1yTXDXk4

Serdecznie zapraszamy!