I Liceum Ogólnokształcące

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS TRZECICH

30 kwietnia 2021 r. uczniowie klas trzecich zakończyli naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu. W szkole odbyło się uroczyste wręczenie świadectw i nagród. Tegoroczni maturzyści mogą być dumni ze swoich osiągnięć.

Średnia ocen wynosi – 4,02

Uczniowie ze średnią ocen 5,00 i więcej:

Górczyńska, Milena – 3c

Zygmuntowicz Martyna – 3b

Siekiera Dominika – 3c

Deka Paulina – 3d

Jabłoński Michał – 3b

Kołodziejczyk Przemysław – 3b

 

Uczniowie ze średnią ocen 4,75 – 5,00:

Olejniczak Łukasz – 3a

Kruk Karolina – 3a

Liberacka Julia – 3c

Gajewska Katarzyna – 3a

Glazna Wiktoria  –  3b

Pakuła Paulina – 3b

Wołek Natalia – 3c

Deka Emilia – 3a

Gorący Miłosz – 3a

 

Uczniowie ze średnią ocen 4,50 – 4,75:

Kaczor Anna – 3d

Wysocki Alan – 3a

Wacławiak Natalia – 3a

Czarnecka, Klaudia – 3a

Guzek Mateusz   – 3b

Dudzińska Milena – 3b

Rybicka, Joanna – 3a

Błaszczak Julia – 3c

Szczypkowska, Aleksandra – 3a

 

Średnia frekwencja wynosi – 88,32%

Uczniowie ze wzorową frekwencją:

Różycka, Aleksandra – 3a

Górczyńska, Milena – 3c

Wysocki, Alan – 3a

Kaczor, Anna – 3d

 

 

Nagrody  specjalne fundowane przez Koło Wychowanków otrzymali:

  • Milena Górczyńska – 3c – medal „GLORIA DILIGENTIAE ET LABORI” dla prymusa szkoły;
  • Deka Emilia – 3d, Pierzchała Aleksandra – 3c, Kurczak Mikołaj – 3a,  Mateusz Guzek – 3b nagroda im. Eugeniusza Wachowskiego dla najlepszego sportowca;
  • Miłosz Gorący – 3a, Michał Jabłoński – 3b, Wołek Natalia – 3c nagroda im. Bł. Bolesławy Lament dla najlepszego teologa

 

Nagrody specjalne Rady Pedagogicznej otrzymali:

  • Karolina Kruk – 3a, Milena Górczyńska – 3c, Martyna Zygmuntowicz – 3b, Hanna Chróścielewska – 3d dla najlepszego lingwisty;
  • Milena Górczyńska – 3c, Martyna Zygmuntowicz – 3b dla najlepszego geografa;
  • Milena Dudzińska – 3b, Aleksandra Kaczor – 3d, Marceli Gradek – 3b za aktywna pracę w Samorządzie Uczniowskim;
  • Paulina Deka – 3d, Aleksandra Kaczor – 3d za działalność w Klubie Historycznym;
  • CHÓR JÓZEFA reprezentowali:
  • z klasy 3a: Joanna Skonieczna, Katarzyna Gajewska, Natalia Wacławiak, Magdalena Walewska, Magdalena Fortuna, Milosz Gorący, Wiktoria Maciągowska, Aleksandra Szczypkowska, Mikołaj Kurczak, Karolina Kruk, Joanna Rybicka, Dorota Głowacka, Łukasz Olejniczak;
  • z klasy 3b: Martyna Balik, Wiktoria Glazna, Wiktoria Zwolińska, Weronika Gładka, Dominika Lisiewska, Milena Dudzińska;
  • z klasy 3c: Weronika Majewska, Karolina Pakuła, Oliwia Pełka, Aleksandra Pierzchała;
  • z klasy 3d: Aleksandra Skóra, Agata Blus, Nikola Kosiorek

 

  • za szczególne osiągnięcia sportowe:
  • z klasy 3a – Głowacka Dorota, Walewska Magdalena, Fortuna Magdalena, Kruk Karolina, Alan Wysocki,
  • z klasy 3b – Gładka Weronika,
  • z klasy 3c – Dłubisz Justyna, Oskar Wójcik
  • z klasy 3d – Blus Agata, Kaczor Aleksandra, Julia Liberacka, Łukasiewicz Dawid, Deka Paulina,
  • za reprezentowanie szkoły w zawodach i rozgrywkach sportowych  dyplomy otrzymali:
  • z klasy 3a – Koza Izabela, Koza Natalia, Stępień Patrycja, Wacławiak Natalia
  • z klasy 3b – Pakuła Paulina, Kunecka Aleksandra, Balik Martyna, Zwolińska Wiktoria, Kołodziejczyk Przemysław, Gradek Marceli, Filipczak Marcin, Kucharski Krystian
  • z klasy 3c – Urbanek Patrycja, Pełka Oliwia, Gostyńska Julia, Grzejszczak Marcelina, Dylik Bartosz, Wilk Szymon

 

Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia na maturze i w dalszym życiu.