Targi Edukacyjne w Łowiczu

20 marca 2019 roku w restauracji Szkiełka odbyły się targi edukacyjne zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Łowiczu.
Szkoły Ponadgimnazjalne zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną dla uczniów klas ósmych i klas trzecich gimnazjum.
 I Liceum Ogólnokształcące również przedstawiło swoją ofertę edukacyjną. Nasze stoisko wyróżniało się pośród konkurencyjnych szkół (dzięki szefowej ds.promocji – p. Joannie Skonecznej-Sałudzie)  i cieszyło się dużym zainteresowaniem.
 O naszej ofercie i szkole opowiadali uczniowie: Szymon Szaleniec, Marceli Gradek, Malina Firmowska i Aleksandra Pierzchała. Rozdali oni mnóstwo uśmiechów, ulotek i zapraszali na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 03 kwietnia 2019.
Tekst i foto: Ewelina Kapusta