Sztafetowe biegi przełajowe

Uczniowie I LO im. J.Chełmońskiego w dniu 16.10.2017 wzięli udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na Łowickich Błoniach i zostały  zorganizowane w ramach Licealiady Szkolnej. Od pierwszej zmiany nasi zawodnicy objęli prowadzenie, którego nie oddali już do samego końca, uzyskując na mecie kilkudziesięciosekundową przewagę.  Zwycięską drużynę reprezentowali: Franciszek Kaliński, Sylwester Wójcik, Jan Puchalski, Szymon Kowalczyk, Przemysław Kochanek, Kacper Dudek, Rafał Grochal, Michał Olczak oraz Filip Tokarski. Nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Piasecki.

Mocna i zgrana drużyna  naszych chłopaków pozwala z optymizmem patrzeć na piątkowe finały rejonowe, które odbędą się w Rawie Mazowieckiej.

Gratulacje i trzymamy kciuki