Szkolne eliminacje  XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

10 stycznia 2022 roku w naszej szkole przeprowadzone zostały szkolne eliminacje  XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, której celem jest kształtowanie wśród młodzieży świadomości ekologicznej i odpowiednich postaw względem środowiska przyrodniczego, a także budzenie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Olimpiada ma za zadanie pobudzać aktywność badawczą, inspirować do podejmowania inicjatyw, działań praktycznych na rzecz ochrony przyrody, poprawy stanu środowiska, krajobrazu oraz warunków życia ludzi.

Do zawodów zgłosiło się 61 uczniów, głównie klas z rozszerzonym programem biologii.

Miło nam poinformować, że najwyższą liczbę punktów uzyskali:

1. Oliwia Dańczak z klasy 1a,
  2. Szymon Materek z klasy 1a,
  3. Bartosz Tumielewicz z klasy 3cp.

Będą Oni reprezentować szkołę w zawodach okręgowych już  w kwietniu br. Laureatom etapu szkolnego  gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach Olimpiady.