Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Zgodnie z decyzją Pana Premiera od jutra do 25 marca zawieszone są zajęcia w szkołach. Przyczyna tej decyzji jest jasna i oczywista. Czy to przyniesie skutek w postaci ograniczenia rozprzestrzeniania wirusa zależy tylko i wyłącznie od naszej postawy i poważnego potraktowania sytuacji epidemiologicznej. Dlatego apeluję, żeby czas tych dwóch tygodni spędzić w miarę możliwości w domu. Droga Młodzieży ten okres to nie jest czas na spotkania towarzyskie, domówki, przesiadywanie w knajpach, a już na pewno nie na wakacje. Wspólnie wyciągnijmy wnioski z sytuacji jaka zadziała się we Włoszech. Sprawa jest poważna i podejdźmy do niej poważnie.

Drogi Rodzicu porozmawiaj ze swoim dzieckiem i uświadom mu konsekwencje swobodnej interpretacji zaleceń GIS’u.

Wszelkie informacje będą podawane przez Librusa i FB.