Stypendium Prezesa Rady Ministrów wręczone!!!

18 lutego 2020 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów w Auli im. prof. W. Szuberta Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. Pod opieką wychowawczyni Pani Agnieszki Piorun nasze Liceum reprezentowała Milena Górczyńska – uczennica klasy 2c – która w roku szkolnym 2018/2019 osiągnęła średnią ocen 5,31 oraz wzorowe zachowanie. Milena odebrała dyplom z rąk Wicewojewody Łódzkiego – Pana Karola Młynarczyka i Łódzkiego Kuratora Oświaty – Pana Grzegorza Wierzchowskiego.

Reprezentantka naszej szkoły jest niezwykle pracowitą i utalentowaną osobą. Przy dobrym zorganizowaniu potrafi wygospodarować czas zarówno na naukę, jak i swoje zainteresowania. Jej największe pasje to: muzyka, podróże oraz nauka języków obcych.

Milenie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst – M. Górczyńska i A. Jarka

Fot. A. Piorun