Poznaj Nas Bliżej …

Gwar, liczne tłumy, ciekawość, odpowiedzi na setki pytań, radość,  pieczone pierwiastki … – tego wszystkiego, i o wiele więcej, można było doświadczyć podczas kolejnego Dnia Otwartego w Chełmonie. Przybyli goście (uczniowie oraz ich rodzice) mieli szansę poznać Nas bliżej i między innymi zapoznać się z ofertą edukacyjną, podziwiać talenty wokalno – taneczne naszych uczniów oraz ich  uzdolnienia naukowe. Nasi Goście mieli również okazję zgłębić tajniki nauk ścisłych, wziąć udział w grze terenowej, licznych pokazach i eksperymentach oraz sprawdzić swoją wiedzę w niejednym quizie. I tak też, na przykład, okazało się, że wielu z nich jest tak dobrymi odkrywcami historii jak Indiana Jones. Nie zabrakło też tych, którzy mogą uważać się za znawców krajów anglojęzycznych oraz rodzimej literatury.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i  i do zobaczenia we wrześniu :)