Jan Anyszewski  z klasy III D,  uczestniczył w wycieczce do Sejmu RP

Dziś czyli 21 kwietnia uczeń naszej szkoły – Jan Anyszewski  z klasy III D,  uczestniczył w wycieczce do Sejmu RP. Wyjazd zorganizowano z ramienia Stowarzyszenia Łowickie.pl na zaproszenie posła Cezarego Tomczyka. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i zaowocowało uzyskaniem zgody, przez naszego ucznia, na zostanie asystentem społecznym wyżej wymienionego polityka. Jan, nie ma ściśle skonkretyzowanych  obowiązków wynikających z tej roli, jednakże pewnikiem jest, że wiąże się to zwiększoną działalnością terenową na rzecz posła Tomczyka. Jest to ogromna możliwość poszerzenia wiedzy oraz zdobycia doświadczenia przez Janka na gruncie polityki. Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni z aktywności społecznej naszego ucznia. Gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów, tym bardziej, że Jan ma duże predyspozycje, aby zostać w przyszłości zawodowym politykiem.