NOCNE GRANIE

W dniach 18-19.11.2022r w godzinach od 20.00-6.00 rano nasi uczniowie nie spali. Całą noc w naszej szkole piłka od siatkówki była w powietrzu. Nie było czasu na nudę, kto by o tym myślał, kiedy nasz nauczyciel wfu – p. Piasecki zadbał nie tylko o samą grę w piłkę siatkową, ale również w między czasie przygotowywał szybkie konkurencje. Całe wydarzenie uświetnił też nasz ks. Moks. Uczniowie naszej szkoły przygotowali też dla wszystkich ściankę zdjęciową, gdzie każdy z obecnych mógł zrobić sobie fotki. Mimo wyobrażeń niektórych uczniów, że nie damy rady, aby piłka była ciągle w grze, my dokonaliśmy swego. Piłka nie tylko wciąż „latała”, ale nasi uczniowie cały czas ustawili się w kolejce do kolejnych setów. Zainteresowanie było ogromne! Liczmy na kolejne edycje i już nie możemy się doczekać! ps. jeśli chcecie zobaczyć co działo się bardziej na bieżąco zachęcamy do obejrzenia wyróżnionych relacji.