Nauka programowania z MDB

Kochani,

Dawida Adach i Pan Michał Szymańki po raz kolejny zaprosili chętnych uczniów do nauki programowania z firmą MDB. Najbardziej wytrwali i zaangażowani mogą liczyć na płatny wakacyjny staż w MDB.

Przypominamy w ubiegłym roku szkolnym Igor Przybysz z klasy 4 cyber dostał się na taki staż, który odbył w minione wakacje.

Poniżej prezentujemy zaproszenie Pana Michała Szymańskiego do kolejnej wspólnej nauki ;-)

Ruszamy z kolejną turą MDB Academy, czyli naszego programu nauki programowania dla uczniów z programistami naszej firmy.

MDB to światowej sławy firma technologiczna, której klientami są giganci tacy jak Amazon, Samsung, Apple czy nawet organizacje jak NASA i NATO.

Z rozwiązań MDB korzystają setki tysięcy specjalistów IT z ponad 100 krajów z całego świata, w tym najlepsze uczelnie na świecie jak Uniwersytet Harvarda czy MIT.

MDB zostało założone przez dwóch łowiczan – Dawida AdachaMichała Szymańskiego. W 2019 roku obydwaj zostali umieszczeni na słynnej liście Forbesa „30 przed 30”.

MDB Academy to nowatorska inicjatywa skierowana do szkół średnich, w ramach której uczniowie, którzy wykażą się największą determinacją, będą mieli okazję uczyć się programowania pod okiem specjalistów MDB, a także dostaną możliwość otrzymania wartościowego certyfikatu (który będą mogli załączyć do CV), zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i rozpoczęcia kariery w branży IT już w szkole średniej.

Dodatkowo w ramach MDB Academy uczniowie mają okazję odbycia i zaliczenia praktyk zawodowych.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy do MDB Academy znajdziesz na stronie: