MAMY TYTUŁ ZŁOTEJ SZKOŁY NBP!!!

W kwietniu uczniowie klas drugich I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu wykonywali zadania z programu Złotych Szkół NBP.

Dzięki temu zdobyli wiele przydatnych informacji wykraczających poza zajęcia szkolne. Udział w projekcie to dobre przygotowanie do dorosłego życia, ponieważ zagadnienia w nim poruszane dotyczyły sposobów oszczędzania oraz inflacji. Za najważniejsze można uznać zdobycie wiedzy o pomnażaniu swoich oszczędności oraz inwestowaniu.
„Wszystkim polecamy spróbować. Nowa wiedza, którą można zdobyć jest, jak widać, oszałamiająca. Spotkania z ekspertami rozwinęły wiadomości z zakresu gospodarowania swoimi pieniędzmi, a podsumowująca debata była niesamowitym przeżyciem. Tytuł „Złotej Szkoły NBP” zdobyły 284 szkoły, które otrzymały najwyższą punktację za zrealizowane zadania I edycji programu, a nasze Liceum znalazło się w czołówce instytucji biorących udział w projekcie”.

Tekst – uczniowie klasy 2 cyber