Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Pracownicy Szkoły,

Ponieważ zaczynają się tak bardzo przez nas wyczekiwane wakacje, chcielibyśmy Wam życzyć, aby był to wspaniały czas, pełen zarówno przygód, jak i odpoczynku. Nauczycielom dziękujemy za przekazywanie wiedzy, zwłaszcza w tak ciężkim dla wszystkich roku szkolnym oraz za cierpliwość i znoszenie trudów pracy. Uczniom natomiast za wytrwałą naukę i tworzenie wspaniałej społeczności.

Nie możemy zapomnieć także o pracownikach szkoły, którzy cały rok dbają o to, aby w placówce panował porządek. Tylko wszyscy razem tworzymy szkołę.

Oby te miesiące były dla nas szczęśliwe i dodały nam energii na kolejny rok nauki i pracy, abyśmy wypoczęci spotkali się we wrześniu.

Teraz zostawmy jednak szkolne obowiązki i cieszmy się wolnymi tygodniami, piękną pogodą, słońcem, spotkaniami ze znajomymi. Pamiętajmy o dbaniu o siebie, uważaniu na niebezpieczeństwa, piciu odpowiednich ilości wody i stosowaniu kremu z filtrem. ? ☀?

Dyrektor Pani Dorota Dziekanowska-Słoma wraz z klasą 2cp i  wychowawczynią Panią Pauliną Szymkowicz