Konkurs NEW YORK FULL OF COLOURS

Kolejny raz w I LO im. Józefa Chełmńskiego w Łowiczu, odbył się konkurs wiedzy o krajach angielskiego  bloku językowego dla szkół podstawowych, tym razem tematem naszych zainteresowań był Nowy Jork. Konkurs NEW YORK FULL OF COLOURS polegał na napisaniu testu wiedzy o Nowym Jorku oraz przygotowaniu albumu pod tytułem NOWY JORK POZNANY I NIEPOZNANY. Nauczyciele zasiadający w komisji konkursowej byli pod wrażeniem wiedzy uczniów i pomysłowości przygotowanych prac oraz wyłoniła zwycięzców:
– 1 miejsce zdobyła Zuzanna Zwolińska z SP w Mastkach,
– 2 miejsce przypadło Maksymilianowi Gurowskiemu ze SP Królowej Pokoju w Łowiczu oraz Marii Janeczek z SP w Mastkach,
– 3 miejsce zajęli Hanna Krajewska oraz Franciszek Kaźmierczak, uczniowie SP Królowej Pokoju w Łowiczu.
Gratulujemy zwycięzcom, bardzo się cieszymy i dziękujemy za udział w konkursie.