II Powiatowy Maraton Fitness

Finałowym wydarzeniem Festynu Zdrowia w dniu 9 czerwca 2017 była kolejna już edycja Maratonu Fitness…
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Łowicki pan Krzysztof Figat i Burmistrz Miasta Łowicza pan Krzysztof Jan Kaliński.

W samo południe na sali gimnastycznej zebrali się fitmaniacy, którzy zdecydowali zmierzyć się z ćwiczeniami fizycznymi i sprawdzić swoją wytrzymałość. Na początku pani Joanna Gałka – Walczykiewicz ze Studia Rampa poprowadziła trening zumby. Najbardziej wytrwali uczniowie naszej szkoły mieli szansę przekonać się na własnej skórze, jak wymagający potrafi być ten taniec. Po intensywnym treningu tanecznym, przyszedł czas na wzmocnienie mięśni brzucha i ud. Tym zajęła się pani Agnieszka Jarka prezentując ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające ciało. W przerwie między ćwiczeniami Dominika Stanisławska, uczennica klasy IA, zaprezentowała swoje umiejętności w machaniu jo-jo.

Po dwóch godzinach „morderczych” ćwiczeń przyszedł czas na nagrodzenie najwytrwalszych zawodników. Pani Dyrektor Dorota Dziekanowska wręczyła blisko 20 nagród w kategoriach: najlepszy fit-chełmończyk, moc maratonu, tancerka maratonu, miss mokrego podkoszulka, fit-rumieniec, fit-ciałko, fit-fryzura i wiele innych.

W tym miejscu serdecznie dziękujemy sponsorom imprezy, a byli nimi:
Starosta Łowicki Krzysztof Figat, Burmistrz Miasta Łowicza Krzysztof Jan Kaliński, Jacek Kłos sklep „Agata”, Salon Fryzjerski „Ivett”, Cezary Jagodziński – P.P.H.U. Cerber w Łowiczu.

GRATULUJEMY NAJWYTRWALSZYM!!!!