I miejsce naszego zespołu w Festiwalu Piosenki Angielskiej REAKTYWACJA Przedbórz’2013!!!

W dniu 02 czerwca 2013 roku w Przedborzu odbył się Festiwal Piosenki Angielskiej – nasi uczniowie odnieśli tam spektakularny sukces!
W konkursie wzięło udział 50 uczestników – 40 solistów i 10 zespołów z województwa łódzkiego i gmin ościennych.

Nasi uczniowie wystartowali w kategorii zespołów, w grupie wiekowej szkół ponadgimnazjalnych, w składzie: Aneta Zwolińska (kl.2b), Katarzyna Kubica (kl.1b), Dominik Cichal (kl.1b), Jakub Krysicki (kl.1b), Krzysztof Zając (kl.1b), Anna Cichal (kl.1c), Aleksandra Gala (kl.1c), Karolina Pacler (kl.1c), Martyna Kolasiewicz (kl.1d), Misheelt Namsraijav (kl.1e)

Przedbórz powitał ich piękną, słoneczną pogodą.

Występowali  jako ostatni – zaprezentowali się najlepiej i zajęli I miejsce w swojej kategorii!

GRATULUJEMY!  Nagranie występu zamieścimy niebawem!

przedb+-rz_2013

Na zakończenie, co należy do tradycji festiwalu, został odśpiewany wcześniej wybrany utwór – w tym roku była to piosenka „Oh Susanna”.

Gościem specjalnym festiwalu była gwiazda country, grupa Lonstar Band.