Doposażenie pracowni fizycznej z WFOŚiGW w Łodzi

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny otrzymała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na realizację zdania polegającego na remoncie i doposażeniu pracowni fizycznej w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Projekt przewiduje zakup nowoczesnych pomocy naukowych za ok. 31 tys., sprzętu multimedialnego (laptop i monitor interaktywny) za ok. 15 tys. oraz odświeżenie pracowni za ok. 2,6 tys. Realizacja projektu odbędzie się dzięki wsparciu WFOŚiGW oraz Radzie Rodziców, która zagwarantowała wkład własny.
Gratulujemy autorowi projektu Panu Markowi Rybickiemu – nauczycielowi fizyki.
Przypominamy, że to już trzecia pracownia przyrodnicza, która uzyskała tak duże wsparcie finansowe. W ubiegłym roku szkolnym swój wizerunek zmieniła pracownia biologiczna o czym można przeczytać w poniższym linku https://lo1lowicz.pl/nowe-pomoce-naukowe-w-pracowni…/
Tekst. D. Dziekanowska-Słoma