XVII OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

Dnia  2 grudnia 2021 roku, punktualnie o godzinie 9.00, rozpoczęły się w naszym liceum eliminacje szkolne XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Realizowana od 2005 r. , i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to :

„Strategie inwestowania na rynku kapitałowym”.

Przez 60 minut uczniowie klas 3 i 2  rozwiązywali  trudne zadania  konkursowe.  Każdy z uczestników  musiał odpowiedzieć  na 50 pytań – 25 za 1 punkt i 25 za 2 punkty. Dużą trudność stanowił fakt, że za błędne odpowiedzi punkty były odejmowane.

W oczekiwaniu na wyniki, które wg kalendarium pojawią się 10 stycznia 2022,  życzymy Naszym Uczniom awansu do etapu okręgowego olimpiady i dalszych sukcesów nie tylko z przedsiębiorczości.