Wizyta senatora RP w I Liceum Ogólnokształcącym w Łowiczu.

W ubiegły piątek, tj. 19 maja nasze liceum odwiedził senator RP – Przemysław Błaszczyk.

Celem wizyty było spotkanie z uczniami, którzy w marcu wzięli udział w ogólnopolskim turnieju wiedzy – „ Poznajemy Senat Rzeczpospolitej Polskiej”.  Do konkursu przystąpili uczniowie z dwóch klas humanistycznych, tj. klasy 1D oraz 3D.

Młodzież otrzymała z rąk pana senatora pamiątkowe dyplomy oraz nagrody za udział  w konkursie. Uczniowie, którzy byli nieobecni  z racji uczestniczenia w wycieczce szkolnej, otrzymali wspomniane nagrody za pośrednictwem nauczyciela wiedzy o społeczeństwie.

Gratulujemy naszym uczniom zgłębiania wiedzy z zakresu jednej z najważniejszych instytucji państwowych i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.