Wirtualne Dni Otwarte za nami ;-)

Dziękujemy ósmoklasistom i ich rodzicom za tak liczne przybycie. Podczas spotkania pani dyrektor przedstawiła ofertę edukacyjną oraz atuty szkoły, które warto wziąć pod uwagę wybierając szkołę.

Ważnym punktem Dni Otwartych były słowa uczniów I LO, którzy podzielili się swoimi wrażeniami i przemyśleniami dotyczącymi naszej szkoły. Co ważne każdy z uczniów-prelegentów podsumował swoją wypowiedź, że drugi raz też wybrałby I LO. Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić ósmoklasistów do naszej szkoły i do zobaczenia 1 września ;-)

Pani dyrektor bardzo dziękuję uczniom Gabrysi Kosiorek (2cg), Wiktorowi Grzegorkowi (2cg), Kasi Szczypowskiej (1a), Oli Łukasik (1a) za tak piękne promowanie I LO.