Wielki sukces w XXVI Olimpiadzie Filozoficznej!!!

W zawodach okręgowych Olimpiady Filozoficznej, której corocznym organizatorem jest Polskie Towarzystwo Filozoficzne wzięło udział pięcioro uczniów 3 klasy humanistycznej!

Zawody te odbyły się 08 lutego 2014 w Skierniewicach. Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Błońska, Agnieszka Fabijańska, Dagmara Mitek, Weronika Znajdek i Rafał Wójcik z klasy 3e.

Ogromnym sukcesem, bo kwalifikacją do zawodów centralnych, tytułem finalisty Olimpiady Filozoficznej i tym samym 100% wynikiem rozszerzonej matury z filozofii, może pochwalić się czworo uczniów naszej szkoły: Agnieszka Fabijańska, Dagmara Mitek, Weronika Znajdek i Rafał Wójcik.

W dniu 05 kwietnia 2014 r. w Warszawie odbędą się zawody centralne, w których udział weźmie finałowa czwórka filozofów z „Chełmona”. Nasi uczniowie będą walczyć o zaszczytny tytuł laureata XXVI Olimpiady Filozoficznej. Trzymamy kciuki!!!

Opiekunem młodzieży jest pan Jacek Wiśniewski.

filozof 1 filozof 2