Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich.

25 kwietnia 2014 klasy trzecie zakończyły rok szkolny 2013/2014.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014 klas trzecich tradycyjnie została rozpoczęta hymnem narodowym. Pani Dyrektor przywitała przybyłych gości oraz wygłosiła przemówienie, jak zwykle mądre i bogate w cytaty zaczerpnięte z literatury.

Następnie przedstawiciele klas trzecich: Julia Golis, Klaudia Sierota i Przemysław Błaszczyk, po złożeniu ślubowania przekazali sztandar szkoły uczniom klas drugich. W imieniu uczniów klas drugich, po złożeniu ślubowania sztandar przejęli: Agata Trębska, Joanna Rudnicka i Jakub Krysicki

sztandar 1 sztandar 2

W roku szkolnym 2013/2014 I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego ukończyło 143 uczniów klas trzecich – wśród nich 15. ukończyło szkołę z wyróżnieniem i to oni jako pierwsi otrzymali świadectwa z rąk Pani Dyrektor:

paski

Następnie świadectwa ukończenia szkoły otrzymali pozostali uczniowie klas trzecich:
Klasy 3a matematyczno-informatycznej, wychowawca pan Przemysław Popławski

klasa 3a 1 klasa 3a 2
klasa 3a 3 klasa 3a 4

Klasy 3b matematyczno-fizycznej, wychowawca pani Małgorzata Kutkowska

klasa 3b 1 klasa 3b 2
klasa 3b 3

Klasy 3c biologiczno-chemicznej, wychowawca pani Urszula Tworek

klasa 3c 1 klasa 3c 2
klasa 3c 3 klasa 3c 4

Klasy 3d społeczno-ekonomicznej, wychowawca pan Jacek Wiśniewski

klasa 3d 1 klasa 3d 2
klasa 3d 3 klasa 3d 4

Klasy 3e humanistycznej, wychowawca pani Ewelina Kapusta

klasa 3e 1 klasa 3e 2
klasa 3e 3 klasa 3e 4

Zgodnie z tradycją uczniowie klas pierwszych pożegnali swoich starszych kolegów kwiatami.

NAGRODY SPECJALNE FUNDOWANE PRZEZ KOŁO WYCHOWANKÓW dla uczniów osiągających znaczące sukcesy w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych wręczyli: pani Halina Osypińska, pan Marek Wiśniewski – członkowie zarządu Koła oraz pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna – a były to:

• medal „GLORIA DILIGENTIAE ET LABORI” dla prymusa szkoły: JULIA PAULINA GOLIS średnia= 5,38

gloria

• nagroda im. Prof. Jana Zbudniewka dla najlepszego MATEMATYKA: PAWEŁ JAROSŁAW BARLAK
    • Nagroda im. Józefa Chełmońskiego za wybitne osiągnięcia artystyczne:
      ALEKSANDRA JOANNA PŁÓCIENNIK, ADRIAN WIELEC
Paweł Barlak Ola Płóciennik Adrian Wielec
  • nagroda im. Eugeniusza Wachowskiego dla najlepszego sportowca
    wśród dziewcząt: ALEKSANDRA WIKTORIA RYBUS
    wśród chłopców: DANIEL WASIAK

nagroda Wachowskiego

nagrody Koła