UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbyła się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Chełmońskiego w środę 19 czerwca 2019 r. Na wstępie głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Dziekanowska, która podsumowała miniony rok szkolny i pogratulowała tym, którzy ciężką praca i wytrwałością zasłużyli na nagrody, tytuły i pierwsze miejsca. A takich uczniów w tym roku szkolnym było wielu.  Świadectwa z wyróżnieniem za średnią 5,0 i więcej odebrało 12 uczniów, świadectwa z wyróżnieniem za średnią 4,75 do 5,0 otrzymało 21 uczniów, nagrody za naukę oraz dobre i bardzo dobre wyniki  otrzymało 16 uczniów. Rok szkolny 2018/2019 z najwyższą średnią ukończyła Milena Górczyńska – uczennica klasy 1c, osiągając wynik – 5,31.Wśród nagrodzonych byli też ci, którzy w ciągu całego roku szkolnego nie opuścili nawet jednego dnia, aż 15 uczniów miało wzorową frekwencję.  Zostały też wręczone nagrody za osiągnięcia w olimpiadach i licznych konkursach.

Najwyższą średnią ocen osiągnęła klasa 1b – 4,25, która miała też najlepszą frekwencję – 92,30%. Gratulujemy!!!

Średnia roczna szkoły wynosi – 3,92, natomiast średnia frekwencja – 88%.
Tekst – A. Jarka
Fot. – S. Pawlak