Uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

20 listopada 2013 roku z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty Pana Jana Kamińskiego oraz Wicewojewody Łódzkiego Pana Pawła Bejdy nasza uczennica – Agata Trębska otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Agata Trębska jest uczennicą klasy 2c z rozszerzonym programem nauczania biologii, chemii i matematyki. W roku szkolnym 2012/2013 osiągnęła średnią ocen 5,25 oraz wzorową ocenę zachowania – znalazła się w gronie najlepszych uczniów w kraju i otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów!

agata 1 agata 2

Agatę cechuje wysoka kultura osobista, wzorowy stosunek do nauczycieli, a także umiejętność zachowania taktu. Jej domeną jest również szczerość i uczciwość. Jest zdolna, pracowita i chętnie poszerza swoją wiedzę poza wymaganym programem nauczania. Agata ma na swoim koncie znaczące sukcesy w zawodach sportowych. Zajęła I miejsce w finale Wojewódzkiej Młodzieżowej Licealiady Szkolnej w sztafecie 4x100m w roku szkolnym 2012/2013 oraz II miejsce w finale Wojewódzkiej Młodzieżowej Licealiady Szkolnej w sztafecie 4×100 m w roku szkolnym 2013/2014. Jest również brązową medalistką Wojewódzkiej Młodzieżowej Licealiady Szkolnej w Lekkiej Atletyce – sztafeta 4×100 m oraz skok w dal (Łódź, październik 2013).

agata 3

Serdecznie GRATULUJEMY!