Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/2013

Mszą Świętą w Kościele Św. Ducha w Łowiczu a następnie uroczystością na sali gimnastycznej młodzież i nauczyciele naszej szkoły rozpoczęli nowy rok szkolny.

We mszy świętej uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz poczet sztandarowy naszej szkoły.

Uroczystość w szkole rozpoczęto odśpiewaniem hymnu narodowego, głos zabrała Pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna serdecznie powitała wszystkich po wakacjach, w swoim wystąpieniu  nawiązała do listu Pani Minister.

Zgodnie z tradycją wręczone zostały srebrne tarcze tym uczniom, którzy w roku poprzednim uzyskali średnią co najmniej 5.00.

Srebrne tarcze z rąk Pani Dyrektor otrzymali:

Golis Jarosław –  3c – 5,20,

Golis Julia – 2b – 5,14

Wilczyńska Joanna – 3b – 5,14,

Pachowska Kinga – 3c – 5,00

Sierota Klaudia – 2c – 5,00

Głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Renata Obrębska-Pietrzak życząc uczniom samych sukcesów w nowym roku szkolnym,
ciepłe słowa powitania szczególnie skierowane pod adresem klas pierwszych wygłosiła również przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
Paulina Brzozowska. Spotkania z wychowawcami zakończyły pierwszy dzień w nowym roku szkolnym.