Szkoła z pasją

W piątek 20 kwietnia 2012 roku odbyła się w I Liceum Ogólnokształcącym gala pt. “Szkoła z pasją – w szkole liczą się nie tylko oceny”. Jej organizatorami byli uczniowie klasy 1c pod kierunkiem Pani Profesor Urszuli Tworek.

Program rozpoczął się rozmową na temat pasji. Do studia TVN zaproszono “Magdę Gessler”, “Adama Małysza” i “Dr House‘a”. Dowiedzieliśmy się m.in. czym jest pasja i jak ważną odgrywa ona rolę w życiu każdego człowieka.

Po krótkim, aczkolwiek burzliwym wstępie, akcja przeniosła się do kolejnego studia, gdzie mieliśmy możliwość obejrzenia występów młodych, utalentowanych osób – uczniów naszej szkoły. Wszyscy wypadli rewelacyjnie! Pokazy artystów pozwoliły nam przekonać się o tym, że obok nauki istotna jest także samorealizacja i spełnianie marzeń.
Na zakończenie Pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna wręczyła młodym gwiazdom pamiątkowe dyplomy.