Powiatowe kolędowanie

6 stycznia, w sali barokowej Muzeum w Łowiczu, odbył się koncert kolęd .  Kolędy śpiewali m.in. starosta łowicki Marcin Kosiorek z rodziną, policjanci, strażacy, uczniowie szkół ponadpodstawowych, Młodzieżowa Rada Powiatu i inni.  Nasze liceum  również otrzymało zaproszenie na to wspólne kolędowanie.  Występujący śpiewali głównie polskie, tradycyjne kolędy dzieląc się z obecnymi radością świąt Bożego Narodzenia. Przedstawiciele  naszej szkoły  w składzie: Wiktoria Buda z kl.1dp  – skrzypce, Jakub Rembiejewski z kl.1bp  – akordeon, Maja Ciesielska  z kl. 1 bg – śpiew z pomocą katechetki p. Maryli Białas – gitara  wykonali kolędę „Gdy śliczna Panna”.

Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej i rodzinnej atmosferze, gromadząc w łowickim muzeum dużą grupę mieszkańców miasta i powiatu łowickiego.