Pokaz TAEKWONDO dla młodzieży naszej szkoły!

W dniu 31 października 2013 na sali gimnastycznej odbył się pokaz układów i walk taekwondo w wykonaniu mistrza – pana Krzysztofa Buczyńskiego i jego podopiecznych z klubu – w tym naszego ucznia Dominika Pawłowskiego.

Dominik jest już dwukrotnym MISTRZEM POLSKI – w tym roku w formach tradycyjnych juniorów w VI Otwartych Mistrzostwach Tang Soo Do.

Panowie pokazali różnorodne układy, w tym nawiązujące do historii Polski, literatury, ilustrowane odpowiednio dobraną muzyką oraz symulacje walki.

Dominik przedstawił również układ, oceniony najwyżej w mistrzostwach Polski.

Po zakończonym pokazie pani Dyrektor podziękowała mistrzowi i jego zawodnikom i życzyła wielu jeszcze sukcesów.

taek 1 taek 2
taek 3 taek 4

Dominik o sobie:

Rozpoczynając treningi kierowałem się ciekawością oraz chęcią nauki sztuki walki, szczęśliwie trafiłem na klub Krzysztofa Buczyńskiego. Z biegiem czasu przerodziło się to w pasję, bez której nie wyobrażam sobie siebie samego. W lutym miną trzy lata odkąd poszedłem na pierwszy trening. Nasz klub na każdych zawodach odnosi sukcesy w formach jak i w walkach, spowodowane jest to w dużej mierze dyscypliną, dzięki której wyróżniamy się spośród innych klubów sztuk walki.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na treningi, które odbywają się na OSIR-2 w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 18.30, warto spróbować ;)!

taek 5