I Liceum Ogólnokształcące
Podsumowanie Konkursów Powiatowych: XI Ortograficznego  i  III Matematycznego

Podsumowanie Konkursów Powiatowych: XI Ortograficznego i III Matematycznego

W dniu 29 listopada 2012 roku odbył się XI Powiatowy Konkurs Ortograficzny, w dniu 12 grudnia 2012 roku zaś III Powiatowy Konkurs Matematyczny – obydwa konkursy podsumowano  uroczyście 18 grudnia 2012.
XI Powiatowym Konkursie Ortograficznymwzięło udział 32 uczniów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne powiatu łowickiego:

–        I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu
–        II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu
–        Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu
–        ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu
–        ZSP nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu

Po sprawdzeniu wszystkich prac Komisja Konkursowa stwierdziła, iż nikt z uczestników konkursu nie napisał dyktanda bezbłędnie. W związku z tym tytułu „Mistrz Ortografii 2012” nie przyznano.

Najlepiej dyktando napisali:

I miejsce – Maria Karczewska – Pijarskie Liceum Ogólnokształcące

II miejsce – Martyna Biernacka – I Liceum Ogólnokształcące

       Sandra Cytryńska – Pijarskie Liceum Ogólnokształcące

III miejsce – Anna Gralak – II Liceum Ogólnokształcące

Wyróżnienia:

Paweł Piorun – Pijarskie Liceum Ogólnokształcące

Katarzyna Gołębiewska – II Liceum Ogólnokształcące

Ewa Jabłońska – I Liceum Ogólnokształcące

Martyna Kędziora – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

Agata Redyk– Pijarskie Liceum Ogólnokształcące.

 

III Powiatowym Konkursie Matematycznym wzięło udział 9 uczniów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne powiatu łowickiego:

–        I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu

–        II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu

–        Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu

 

Po sprawdzeniu wszystkich prac Komisja Konkursowa postanowiła przyznać:

I miejsce – Maciej Jarosiński – Pijarskie Liceum Ogólnokształcące

II miejsce – Jakub Fijałkowski – I Liceum Ogólnokształcące

III miejsce – Mateusz Sobolewski – I Liceum Ogólnokształcące

                              Maciej Strożek – Pijarskie Liceum Ogólnokształcące

Wyróżnienia:

  • Maciej Jagoda – Pijarskie Liceum Ogólnokształcące
  • Weronika Waliszewska – II Liceum Ogólnokształcące
  • Halszka Kalińska – I Liceum Ogólnokształcące
  • Klaudia Krupa – II Liceum Ogólnokształcące
  • Grzegorz Łysio – II Liceum Ogólnokształcące