II Powiatowy Festiwal Piosenki Zduny 2012

7/9 grudnia 2012r. odbył się  II Powiatowy Festiwal Piosenki Zduny 2012, którego organizatorami byli Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny oraz Starostwo Powiatowe w Łowiczu. Festiwal składał się z dwóch etapów.

W piątek 7 grudnia (od godziny 9.00) odbyły się przesłuchania konkursowe, do których łącznie przystąpiło 125 osób (83 podmioty wykonawcze) w czterech kategoriach wiekowych

W IV kategorii naszą szkołę reprezentowali: Julia Golis (kl. 2b) i Jakub Krysicki (kl. 1b), Katarzyna Kubica (kl. 1b), Magdalena Bąba, Karolina Czapnik, Patrycja Jankowska i Anna Kaba (kl. 2b), Adrian Wielec (kl. 2d), Agata Bieniek (kl. 3c), Jakub Czapnik i Krzysztof zając (kl. 1b), Aneta Zwolińska(kl. 2b) i Aleksandra Gala (kl. 1c).

Uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie: Sylwia Strugińska-Wochowska – przewodnicząca (solistka Teatru Muzycznego w Łodzi), Joanna Cieśniewska (wokalistka, autorka tekstów, animator kultury), Sławomir Wódka (gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, wieloletni instruktor muzyczny). W niedzielę 9 grudnia odbyła się gala, czyli druga część festiwalu. Składały się na nią: występ grupy tanecznej Funky Dreams, koncert laureatów, wręczenie nagród, koncert gwiazdy.

Po prezentacjach wokalnych nastapiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Wśród nagrodzonych uczniów naszej szkoły znaleźli się:

Soliści:

– Adrian Wielec – II miejsce