I Liceum Ogólnokształcące

Podsumowanie I półrocza 2020/2021

Pierwsze półrocze 2020/2021 roku szkolnego już za nami, przyszedł czas na podsumowanie osiągnięć i przemyślenia. Większość uczniów powinna czuć zadowolenie i dumę ze swoich ocen, choć są i tacy, którzy nie stanęli na podium, ale to nie znaczy, że na koniec roku szkolnego nie dotrą do wyznaczonego celu.

W tym półroczu społeczność naszego Liceum ma wiele powodów do zadowolenia: średnia szkoły wynosi 4,07. Najwyższe wyniki uzyskały klasy: 2cyber – 4,91, 2ap-4,40, 2bg – 4,34.

77 uczniów znalazło się w gronie najlepszych ze średnią ocen 4,50 i więcej:

22 uczniów uzyskało średnią ocen 5,00 i więcej:

Szewczyk, Aleksandra kl. 2bg

Sałuda, Julia kl. 2ap

Górczyńska, Milena kl. 3c

Pietrzak, Oliwia kl. 2cp

Kurek, Weronika kl. 2cg

Lebioda, Jakub kl. 2ag

Milczarek, Daniel kl. 2cyber

Wilk, Dominik kl. 2cyber

Kruszczyńska, Laura kl. 2cp

Ostrowska, Aleksandra kl. 2ag

Jabłoński, Michał kl. 3b

Jankowska, Karolina kl. 2bg

Wojciechowski, Bartosz kl. 2cg

Fijałkowska, Marta kl. 2ap

Wojenko, Magdalena kl.   1a

Krysiak, Bartłomiej  kl. 2ap

Przybysz, Igor  kl. 2cyber

Radomski, Dawid     kl. 2bg

Zygmuntowicz, Martyna  kl. 3b

Kołodziejczyk, Przemysław kl.  3b

Siekiera, Dominika  kl. 3c

Deka, Paulina  kl. 3d

 

 

17 uczniów uzyskało średnią ocen 4,75 do 5,00:

Bogusz, Katarzyna   kl. 2cyber

Szczęsny, Adam kl. 2cyber

Trauth, Szymon kl.  2cyber

Kapusta, Kacper kl. 1c

Guzek, Antoni  kl. 2ap

Kaczor, Anna   kl. 3d

Jabłoński, Szymon  kl. 1b

Kolarski, Mateusz kl. 1b

Gudaj, Julianna kl. 2ap

Kaczmarek, Gabriela kl.   2bg

Kapusta, Aleksandra kl.  2bg

Roskosz, Wiktoria kl. 2bg

Grabowicz, Tomasz kl. 2ap

Wojciechowska, Wiktoria kl. 2cp

Budnik, Zuzanna kl. 2ag

Kolec, Paweł kl. 2bg

Balcerska, Zuzanna kl. 2ag

38 uczniów uzyskało średnią ocen 4,50 do 4,75:

Wódka, Natalia kl. 1b

Bury, Wiktoria kl. 2cg

Liberacka, Julia kl. 3c

Tybuś, Leon kl. 2cp

Uczciwek, Tomasz kl. 1d

Florczak, Aniela kl.  2ap

Szczepanik, Michalina kl. 2ap

Kostrzewa, Oliwia kl. 2cyber

Glazna, Wiktoria kl. 3b

Kowalczyk, Magdalena kl. 1b

Olejniczak, Łukasz  kl. 3a

Lewandowski, Maksymilian kl. 1b

Myszewski, Jakub    kl. 2cp

Sosnowska, Amelia kl. 2cp

Kosma, Oliwia kl. 2dp

Zagawa, Aleksandra kl. 2ag

Szkup, Klaudia kl. 2bg

Wojtysiak, Krzysztof kl. 2bg

Gradek, Marceli kl. 3b

Wołek, Natalia kl. 3c

Bąba, Katarzyna kl. 2cg

Kosiorek, Gabriela kl. 2cg

Sylwestrzak, Weronika kl. 2cg

Tumielewicz, Bartosz kl.  2cp

Rosłonek, Julia kl. 2dp

Kołaczek, Julia kl. 1a

Dębiński, Bartosz    kl. 1b

Anyszewski, Jan kl. 1d

Czekaj, Wiktoria kl.  1d

Kędziora, Nikola kl. 1d

Dałek, Aleksandra   kl. 2ap

Grzywacz, Oliwier     kl. 2ap

Motyl, Mateusz kl. 2ap

Szadkowska, Aleksandra kl. 2ap

Rachubińska, Sandra kl. 2cp

Milczarek, Paulina kl. 2dp

Wojda, Julia kl. 2cg

Gajewska, Katarzyna kl.  3a

 

Średnia frekwencja szkoły wynosi – 91,66%

15 uczniów ma 100% frekwencję:

Gontarek, Wiktoria kl. 1a

Trauth, Liwia kl. 1a

Wojenko, Magdalena kl. 1a

Balik, Jakub kl. 1a

Stelmaszczyk, Bartłomiej kl. 1b

Uczciwek, Tomasz kl. 1d

Matyjas, Weronika  kl. 2ap

Motyl, Mateusz kl. 2ap

Rykowska, Magdalena kl. 2ap

Katarzyna, Nowak kl. 2bp

Walicka, Julia kl. 2dp

Ostrowska, Aleksandra kl. 2ag

Latosiewicz, Amelia kl. 2cg

Romanowska, Zuzanna kl. 2cg

Różycka, Aleksandra kl. 3a

Dodatkowe osiągnięcia naszych uczniów:

Martyna Zygmuntowicz – kl. 3b oraz Julia Sałuda– kl. 2ap otrzymują Stypendium Prezesa Rady Ministrów – za najlepsze wyniki w nauce. 38. uczniów otrzymuje Stypendium Zarządu Starostwa Powiatu Łowickiego za średnią ocen min. 4,70 i wzorowe zachowanie.

Tekst: A. Jarka