Olimpiada Wiedzy Chemicznej

W dniu 05 listopada 2021 roku odbył się, w formie zdalnej I etap Olimpiady Wiedzy Chemicznej organizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Celem olimpiady jest zainteresowanie uczniów chemią oraz umożliwienie im sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności – dlatego bardzo się cieszę, że do udziału w Olimpiadzie zgłosiło się 17. uczniów naszej szkoły!

W I etapie przez 60 minut rozwiązywali oni zadania o różnym stopniu trudności, odpowiednio dla klas przedmaturalnych i maturalnych.

Znamy już wyniki: do etapu II tegorocznej edycji Olimpiady zakwalifikowało się sześciu uczniów:

Marta Fijałkowska – 3Ap

Laura Kruszczyńska – 3Cp

Antoni Guzek – 3Ap

Jakub Lebioda – 3Ag

Kacper Lisiewski – 3Cg

Gabriela Kotlarska – 1A

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników, za naszych liderów trzymamy kciuki! Życzymy powodzenia w kolejnych etapach!

Tekst i zdjęcia: Renata Stajuda