Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 12 października 2023r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Akademia rozpoczęła się występem „Chóru Józefa” oraz przedstawieniem sylwetek założycieli KEN. Część artystyczną zakończyło przemówienie Pani Dyrektor. Kolejnym punktem obchodów był teleturniej „Kocham Cię Chełmon”, w którym wzięli udział zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Zmagali się oni z różnymi zadaniami, np. odgadnięciem nauczyciela po emotkach.  Ostatecznie zwycięską drużyną okazała się drużyna nauczycieli. Całej akademii towarzyszyło mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Zwieńczeniem całej akademii był przepiękny występ duetu Natalii Kunikowskiej oraz Antoniego Barlaka. Organizatorami całego wydarzenia była klasa 3A wraz z wychowawcą, samorząd szkolny z opiekunem P. Aleksandrą Wojciechowską-Gasik, zespół instrumentalistów oraz chór z opiekunami P. Marylą Białas i Marią Jagiełło.