Miłosz Taranowicz w zawodach centralnych XXX Olimpiady Filozoficznej!

W dniu dzisiejszym dotarła do nas wspaniała wiadomość!

Uczeń naszej szkoły – Miłosz Taranowicz – znalazł się na liście 124 uczestników XXX OLIMPIADY FILOZOFICZNEJ z całej Polski, którzy zostali zakwalifikowani do zawodów centralnych i tym samym uzyskał tytuł finalisty Olimpiady Filozoficznej.

14 kwietnia Miłosz będzie walczył o tytuł laureata! Zawody centralne OF odbędą się na Uniwersytecie Warszawskim. Miłosz, oprócz wykazania się wiedzą ogólnofilozoficzną, będzie bronił tez, które sformułował w pracy napisanej na etapie szkolnym OF, a której tytuł brzmi: „Między egoizmem a troską  o siebie. Która z tych postaw odpowiada nowoczesnej etyce?”

Tytuł finalisty Olimpiady Filozoficznej automatycznie skutkuje 100% wynikiem na rozszerzonym egzaminie maturalnym z filozofii!

Wielkie gratulacje dla Miłosza!

Opiekun: pan Jacek Wiśniewski