LICEALIADA SZKOLNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

POWIATOWE ZAWODY W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM- Pływalnia OSiR, ul. Kaliska 5 LICEALIADA SZKOLNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

7 listopada 2023 r. na basenie OSiR Łowicz odbyły się zawody w pływaniu w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej. Wystartowały reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Na początku rozegrano wyścigi sztafetowe 6×50 m stylem dowolnym, w których udało nam się zdobyć I miejsce, tym samym uzyskaliśmy po 30p. w tej konkurencji. W klasyfikacji dziewcząt wzięły udział dwie szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu

Zespół Szkól Ponadpodstawowych nr 4

Natomiast w klasyfikacji chłopców wzięło udział 6 szkół:

I Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu

II Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4

Pijarskie Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 CKZ w Łowiczu

Zespół Szkól Ponadpodstawowych nr 3 w Łowiczu

Następnie odbyły się wyścigi indywidualne stylem motylkowym, grzbietowym, dowolnym i klasycznym. Również i w tej konkurencji nasi przedstawiciele poradzili sobie znakomicie, drużyna dziewcząt łącznie uzyskała 80p., natomiast chłopców 67p.

Gratulujemy zwycięstwa. Życzymy powodzenia na zawodach ½ Finału Wojewódzkiego w Skierniewicach, które odbędą się 10 listopada 2023r.

Skład: Cichy Anna, Kędzia Michalina, Kępka Gabriela, Kołowacik Julia, Kosiorek Weronika, Pawełkowicz Julia

Skład: Rychlewski Jakub, Czeczko Maksymilian, Dróżdź Stanisław, Frontczak Maksymilian, Linkowski Franciszek, Hans Franciszek, Oskar Baleja, Antoni Barlak, Tymon Ruciński

Nauczyciel: Przemysław Popławski