„KREWNIACY”

17 listopada 2010 w Restauracji „Szkiełka” 3-osobowa delegacja młodzieży – Honorowych Dawców Krwi wraz z opiekunem Szkolnego Koła PCK wzięła udział w uroczystości z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK, zorganizowanej przez Rejonowy Zarząd PCK w Łowiczu. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością burmistrz Łowicza p. Krzysztof Kaliński i zastępca burmistrza p. Bogusław Bończak. W trakcie spotkania p. Jolanta Głowacka, kierownik biura ZR PCK w Łowiczu, podsumowała VII edycję turnieju „Młoda krew ratuje życie”, w którym nasza szkoła brała udział od września 2009 do kwietnia bieżącego roku.

I LO reprezentowały: Małgorzata Bodek, Ewa Kosiarek i Agata Pudłowska. Uczennice otrzymały puchar i podziękowanie za udział w turnieju „Młoda krew ratuje życie”, dyplom uznania za pomoc w organizacji wszelkich akcji humanitarnych PCK oraz drobne upominki.

Również w bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczy w kolejnej edycji turnieju „Młoda krew ratuje życie”. Mamy nadzieję, że młodzież tu ucząca się licznie będzie uczestniczyć w przedsięwzięciu, dzieląc się przysłowiową „cząstką siebie”.

Przypominamy – najbliższa akcja poboru krwi w naszej szkole
już 26 listopada 2010!!!

Możesz dołączyć do grona „krewniaków”!!!

Więcej na temat krwiodawstwa:
www.oddajkrew.pl

opiekun Szkolnego Koła PCK