Komunikat nr 3 – wyniki matur

Szanowni Przyszli Uczniowie,

Tym razem prezentujemy kolejny atut I Liceum Ogólnokształcącego!

Niepodważalnym czynnikiem, który powinien decydować o wyborze szkoły są wyniki egzaminu maturalnego, które stanowią przepustkę na najlepsze studia.

Jeśli marzysz o medycynie, farmacji, mechatronice, robotyce, a może psychologii, socjologii czy filozofii wybierz I LO. W naszym Liceum otrzymasz solidne podstawy, które zaowocują bardzo dobrze zdaną maturą. Wyniki naszych uczniów są w zdecydowanej większości wyższe niż średnia wojewódzka i ogólnopolska.

Potwierdzeniem tego są prezentacje opracowane na podstawie danych otrzymanych z OKE w Łodzi, które od 2011 roku umieszczane są na szkolnej stronie https://lo1lowicz.pl/matura/.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, zachęcamy do porównania wyników egzaminu maturalnego przeprowadzonego w roku 2019 i 2018 w trzech łowickich liceach. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród szkół licealnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Łowicki, o czym możesz się przekonać analizując wykresy poniżej.

Zwróć uwagę, że I LO co roku uzyskuje najwyższe wyniki praktycznie ze WSZYSTKICH przedmiotów maturalnych i to zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Nie bez powodu zajmujemy prestiżowe miejsca w rankingu magazynu „Perspektywy” oraz jesteśmy nagradzani tytułem Srebrnej Szkoły.

Przeanalizuj! Pomyśl! Wybierz!

Czekamy na Ciebie!