Uczniowie klasy I b w Teatrze Powszechnym w Łodzi

W dniu 23 stycznia 2019 roku. uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią panią Jolantą Rybicką oraz opiekunem panią Małgorzatą Deką, wybrali się na komediowy spektakl reżyserii  Marcina Skrawińskiego,  pt. „Mayday 2” do Teatru Powszechnego w Łodzi .

Przedstawienie to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie. Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru! Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść niezwykle rozśmieszyła oraz wprawiła uczniów liceum w świetne nastroje. Wycieczka stanowiła znakomitą rozrywkę, a teatr cała klasa opuściła w znakomitych humorach.
Tekst opracowała Monika Sujak oraz Karolina Walęcka, klasa Ib.
Zdjęcia Wiktoria Zwolińska klasa Ib