,,Jak świadomie wybierać przyszłość akademicką?’’

We wtorek  2023.10.24  w ramach Akademickich Spotkań uczniowie  I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chełmońskiego w Łowiczu uczestniczyli  w wykładzie, którego tematem było:
,,Jak świadomie wybierać przyszłość akademicką?’’
     Młodzież maturalna miała możliwość zapoznania się z sylwetkami aglomeracji akademickich oraz z kluczowymi elementami świadomego wyboru swojej własnej ścieżki rozwoju.
 Tegoroczni maturzyści poznali również najchętniej wybierane kierunki kształcenia w ubiegłym roku szkolnym oraz najefektywniejsze metody pozyskiwania informacji na temat dalszej edukacji.
Merytorycznym partnerem Akademickich Spotkań jest Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie.
Oto lista zaprezentowanych uczelni:
-Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie,
-Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie,
-Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego w Skierniewicach,
-Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie,
-Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi,
-Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie,
-Collegium Civitas w Warszawie.
Przesyłamy fotorelację z Akademickiego Spotkania oraz zachęcamy do udostępnienia na stronie internetowej oraz w social mediach.