III Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych podsumowany!

24 marca 2014 roku w Muzeum Sztuki – MS2 w Łodzi wręczono uroczyście nagrody i dyplomy dla najlepszych uczestników Konkursu – również dla naszych laureatek!!
Uroczystość rozpoczął pan Martin Hinton z krótką prezentacją w języku angielskim dotyczącą poetów czasów I wojny światowej – podkreślając, że najlepiej, najpiękniej jest poznawać poezję w języku ich autorów.
Dyplomy i nagrody wręczali: Marszałek Województwa Łódzkiego – Pan Witold Stępień, Dyrektor Departamentu Kultury i Edukacji – Pani Ewa Wasik oraz Pani Mariola Mirecka i Pani Małgorzata Kania.
ISABELL ADASIAK – uczennica klasy 1d – zajęła, w części konkursu poświęconego językowi niemieckiemu, 2 miejsce! Warto podkreślić, że rywalizowało w tej części ok. 440 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa łódzkiego.
Gratulujemy! Opiekunem uczennicy jest pani Monika Kleczyńska.

konkurs 1 konkurs 2

MICHALINA GÓRAJEK – uczennica klasy 2e – zajęła, w części poświęconej językowi angielskiemu, 8 miejsce! To bardzo wysoka lokata – z języka angielskiego rywalizowało bowiem 990 uczniów szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa!
Gratulujemy! Opiekunem uczennicy jest pani Monika Kolis-Mikina.

konkurs 3 konkurs 4

Obie nasze uczennice odniosły ogromny sukces – mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej! Trzymamy kciuki!

konkurs 5 konkurs 6