Dzień Otwartych Drzwi

Dnia 25 kwietnia 2018 roku, w ramach Dnia Otwartych Drzwi, my – I LO im. J. Chełmońskiego zaprosiliśmy w swoje progi gimnazjalistów, ich rodziców oraz wychowawców. Ku naszej radości, goście przybyli tłumnie, w dobrych nastrojach, zniecierpliwieni i zaciekawieni.
Podczas części oficjalnej pani dyrektor Dorota Dziekanowska oraz pani Renata Stajuda mówiły o możliwościach, jakie stwarza uczniom nasza szkoła, a także przedstawiły ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.
W części artystycznej uczniowie liceum zaprezentowali swoje talenty. Nasz Rock Chór śpiewająco wyjawił tajniki chełmożycia i nie wahał się obiecać: ‘we will rock you’.
Następie goście skorzystali z możliwości zwiedzania naszego liceum. Wszystkie klasopracownie, biblioteka, siłownia, a także szkolna stołówka otworzyły przed nimi swoje drzwi. Gimnazjaliści i ich rodzice oglądali, podziwiali, brali udział w doświadczeniach, przeglądali szkolne kroniki, pytali, dzielili się wrażeniami, próbowali upieczonych przez nas słodkości.
Atrakcji i wrażeń było mnóstwo, stąd gościom trudno było się rozstać z ‘Chełmonem’.
Do zobaczenia we wrześniu. :)