Cóż to była za niezapomniana przygoda!

Między 2 a 4 października 2023 roku 40 uczniów z klasy 3C, 3D, 3B wraz z opiekunami: p. Iwoną Kunicką –Kawszyn, p. Tomaszem Piaseckim, p. Agnieszką Bochniak i p. Michałem Adamczykiem wyruszyło w krótką podróż do Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Nasze dni wypełnione były wędrówkami szlakiem Orlich Gniazd, podczas których mogliśmy podziwiać oszałamiające widoki, jakie ten region ma do zaoferowania. Weszliśmy do Jaskini Głębokiej w  rezerwacie przyrody „Góra Zborów”, wdrapaliśmy się na Okiennik Wielki, który to z pozostałymi skałami tworzy rozległe gruzowisko, przypominające ruiny zamku. Zwiedzaliśmy również Zamek Bobolice, który po rekonstrukcji powrócił do stanu z lat swojej największej świetności.

Wieczory były magiczną mieszanką dobrej zabawy, gdy zbieraliśmy się wokół ogniska, dzieląc się śpiewem i kiełbaskami oraz integrując w ośrodku. 🌌🔥

Ta krótka wycieczka to nie tylko odkrywanie natury, ale także budowanie więzi, tworzenie wspomnień i spędzanie czasu ‘offline’. J

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy sprawili, że ta przygoda była tak niesamowita!